Pomysł na powstanie naszego salonu rowerowego zrodził się z pasji do aktywnego spędzania czasu. Uwielbiamy biegać, pływać, no i oczywiście jeździć na rowerze! Ale od początku.

Po 20 latach spędzonych na sprzedaży rowerów, przyszedł dla mnie czas na zmianę podejścia. Za namową znajomych, postanowiłem wziąć udział w pierwszych zawodach. W każdy weekend organizowałem sobie czas, aby aktywnie spędzić niedzielę na amatorskiej, wspólnej rywalizacji. Wtedy poczułem, że dzieje się coś niesamowitego! Adrenalina na starcie i endorfiny po ukończeniu zawodów, to było coś, czego dotychczas brakowało w moim życiu, a okazało się fenomenalnym uczuciem. Chciałem się dzielić tą radością z każdym, kogo spotkam. Ładując baterie przez weekend, każdy tydzień rozpoczynałem z wielkim uśmiechem na twarzy i energią. Tak narodził się pomysł na Centrum rowerowe  KIETA i zaproszenie do współpracy podobnych, pozytywnych zapaleńców!

Ludzie, których spotkacie w KIETA to prawdziwi Ślązacy z krwi i kości! Na co dzień łączą swoją rowerową pasję z pracą. To załoga, dla której niemożliwe nie istnieje. Każdy z nas jest miłośnikiem kolarstwa, dlatego zawsze pomożemy, szczerze doradzimy i chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości w wyborze każdego typu roweru.

Nasza oferta skierowana jest dla wszystkich, którzy lubią spędzać wolny czas na rowerze. U nas dowiecie się jak przygotować, dobrać i serwisować rower. Oferujemy szeroki wachlarz możliwości, od  przygotowania się do triathlonowych zawodów rowerowych, aż do dobrania kasku lub pierwszego roweru dla Twojego dziecka.

Kierujemy się sercem i pasją. Wpadnij żeby nas poznać!