Rower Basso Palta Emerald Green Sram Rival1 rozm.M

13.999,00  11.999,00 

Cena zawiera podatek VAT. Cena bez kosztów wysyłki

Dostępność: Brak w magazynie

Kod produktu: 5281 Oblicz ratę
Opis produktu

Kiedy coraz więcej rowerzystów ucieka przed ograniczeniami na utwardzonych drogach i szuka wolności, jaką zapewnia jazda na mieszanej nawierzchni, w Basso odpowiadamy na ich wezwanie, stosując rozwiązanie, które pozostaje wierne naszej tradycji i wartościom na drodze, i zróznicowany terenRozwiązanie Basso dla tych, którzy chcą podjąć przygodę bez uwzględnienia warunków na trasie. Palta, która w lokalnym dialekcie oznacza błoto lub brud, zyskała międzynarodowe uznanie i szacunek dzięki swojej „specyficznej wszechstronności”. Jeśli wolność to nazwa gry w sektorze żwiru, to Palta jest królem, ponieważ wyróżnia się w różnych zastosowaniach. Idealnie dostosowująca się do wymiany dróg, wyścigów szutrowych, jazdy konnej lub epickiej wielodniowej przygody, Palta jest dla żwirowego świata tym, czym jest narzędzie wielofunkcyjne .ale bez kompromisów.Dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu w opracowywaniu wydajnej geometrii Basso opracował innowacyjne rozwiązanie, które łączy zarówno wygodę, jak i wydajność i zapewnia fantastyczne prowadzenie w każdej sytuacji. Specjalnie zaprojektowany widelec Palta wyróżnia się i ma zasadnicze znaczenie dla zapewnienia zarówno wielkiej wszechstronności w zróżnicowanym terenie, jak i geometrii, która zapewnia komfort i wydajność, a w razie potrzeby pozwala na ustawienie zbliżone do szosy!!.Nowy teren, ta sama filozofia. Pięknie funkcjonalny, funkcjonalnie piękny. Stworzony z myślą o szybkości, 
Najwyższej klasy technologia Carbonu 1K,3K i UD.
Rama zatwierdzona przez UCI
Zintegrowana zacisk podiodłowy
Dostepny również do dwóch tarcz z przodu
A1Bike SizeXSSMLXL
BTop Tube (mm)495510530550565
RReach (mm)360366375384388
SStack (mm)505521541559578
CSeat Tube Angle (°)75757473,573
DSteering Tube Angle (°)6969,5707171
EChain-Stay Lenght (mm)430430430430430
FBB to Fork Lenght (mm)580588600605616
VDrop (mm)6565656565
HTHeadtube (mm)90105125140160