Bezpłatna wysyłka od 349 zł
Bezpłatna wysyłka od 349 zł

Category

  • MARKA
  • CENA

MTB E-bike, hybrydowe rowery górskie

– hybrydowe rowery górskie to idealna propozycja dla osób, które lubią docierać dalej i zachowywać więcej energii na zabawę podczas zjazdów. Dzięki nowoczesnym silnikom elektrycznym rowery E-Bike są praktycznie bezobsługowe, płynnie wspierając rowerzystę podczas jazdy pod górę i pod wiatr, pozwalając pokonywać ograniczenia i cieszyć się maksymalną przyjemnością z jazdy. Rower hybrydowy to wszystkie plusy rowerów tradycyjnych zwiększone o możliwościwspomagającego rowerzystę silnika elektrycznego.


Rowery elektryczne Śląsk - rowery elektryczne Tychy


Zróżnicowane rowery elektryczne w ofercie sklepu Kieta

W ramach poniższej oferty oddajemy do Państwa dyspozycji rowery elektryczne damskie, męskie, dziecięce, trekkingowe, składane oraz typu MTB (tj. górskie; skrót pochodzi od angielskich słów „Mountain Terrain Bike”). Bez względu na konkretny ich rodzaj w każdym przypadku możesz mieć pewność wysokiej jakości wykonania, ponadprzeciętnej wygody użytkowania, wieloletniej niezawodności działania oraz unikalnej i dopracowanej w każdym calu prezencji. Najlepszym dowodem na opisany stan rzeczy są producenci, z którymi współpracujemy, kompletując ofertę naszego sklepu. Spośród nich warto wspomnieć chociażby o firmach Diamante, KTM, Oakley, Poc, Shimano czy też o dynamicznie zwiększającej swoją popularność amerykańskiej marce Trek Bikes.

Czytaj więcej

W zależności od Państwa potrzeb estetycznych możemy zaproponować np. czerwony, błękity lub zielony rower o silnie przykuwającym wzrok designie albo jednoślady utrzymane w stonowanej, lecz wciąż bardzo efektownej kolorystyce. Opcji jest wiele bazowo, a ich liczbę zwiększa dodatkowo możliwość personalizacji za pośrednictwem dodatkowych, dostępnych w sklepie części i akcesoriów, takich jak m.in. ochraniacze napędu i baterii, manetki, wyświetlacze oraz przeznaczone do nich osłony i nakładki, a także stelaże pod smartfony.

 

Sklep Kieta – o wiele więcej niż sprzedawca rowerów elektrycznych

Działalność naszej firmy skoncentrowana jest nie tylko na samej sprzedaży rowerów elektrycznych i dostosowanych do nich akcesoriów, ale również na świadczeniu rzetelnych usług serwisu oraz doradztwa technicznego. Jeżeli chodzi o pierwszy z tych czynników, z uwagi na zlokalizowanie siedziby naszej firmy – Tychy, ul. Uczniowska 7 – Śląsk stanowi podstawowy obszar naszego działania. Nie zmienia to jednak faktu, że klientów z pozostałej części Polski jesteśmy w stanie sprawnie obsługiwać drogą wysyłkową. Do współpracy w dowolnym zakresie oraz kontaktu celem uzyskania wsparcia doradczego gorąco zachęcamy zatem bez względu na miejsce Państwa zamieszkania.