Bezpłatna wysyłka od 349 zł
Bezpłatna wysyłka od 349 zł

Category

  • MARKA
  • CENA


Rowery górskie elektryczne


Elektryczny rower górski (e-MTB) to doskonałe rozwiązanie dla osób nie tylko ceniących wygodę podczas jazdy po mieście, ale przede wszystkim zainteresowanych gładkim pokonywaniem terenowych nierówności. Dzięki nowoczesnym technologiom zastosowanym przez producentów pokonywanie stromych wzniesień staje się znacznie łatwiejsze. Rowery górskie elektryczne podobnie jak tradycyjnie wyposażone mogą być w udogodnienia takie jak błotniki, oświetlenie czy tylny bagażnik. Akcesoria tego rodzaju znacznie ułatwiają codzienną jazdę oraz pomagają uniknąć kolizji w ruchu drogowym. Poruszanie się po ulicy lub ścieżce rowerowej bez odpowiedniego oświetlenia szczególnie w nocy jest bardzo ryzykowne.

Czytaj więcej

Rowery górskie elektryczne – Czym charakteryzują się seria Powerfly FS 4?

Modele z serii Powerfly FS 4 wyposażone są w pełne zawieszenie, które umożliwia pokonywanie stromych wzgórz oraz wymagających nierówności. Ponadto dzięki silnikom znanego producenta Bosch oraz całkowicie zabudowanym akumulatorom utrzymywanie prędkości do 25 km/h na długim dystansie nie stanowi żadnego problemu. Warto zwrócić też uwagę na potężne tarcze hydraulicznych hamulców oraz 10-biegowy napęd marki Shimano. Modele z tej serii dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych (np. Charcoal, Lithium, Nautical Nav) oraz różnią się konfiguracją części, którą najprościej sprawdzić można, klikając w zdjęcie danego modelu.

 

Elektryczny rower górski – E-MTB Hardtail KTM

Modele z serii MACINA RACE to cenione są ze względu na zrównoważony pakiet obsługi, który w połączeniu z przemyślaną specyfikacją oraz silnikiem Bosch Performance CX 85 Nm są jedną z najbardziej wydajnych serii. Seria MACINA LYCAN wyposażona jest w pełne zawieszenie, dzięki czemu idealnie nadaje się do jazdy all-mountain. Osoby lubiące aktywny styl życia oraz spędzanie większości czasu na zewnątrz z pewnością docenią praktyczność i wydajność takich rozwiązań. Lekka aluminiowa rama w połączeniu z 27 lub 29 kołami ułatwia manewrowanie oraz pokonywanie większych odległości.