Bezpłatna wysyłka od 349 zł
Bezpłatna wysyłka od 349 zł

Category

  • MARKA
  • CENA


Rowery elektryczne Trekingowe


Trekkingowe rowery elektryczne to doskonałe rozwiązanie na początek przygody z nowoczesnymi środkami transportu. Świetnie sprawdzają się one podczas jazdy po mieście, do szkoły, do pracy czy na zakupy, ale umożliwiają też łatwe pokonywanie długich dystansów. Trekkingowe rowery elektryczne cieszą się ogromną popularnością wśród osób lubiących odkrywać lokalną turystykę i ceniących aktywny tryb życia. Dostępne w naszej ofercie modele zostały starannie wyselekcjonowane, dzięki czemu bez trudu znaleźć można dogodną konfigurację.

Czytaj więcej

Trekkingowe rowery elektryczne – MACINA STYLE

Modele z tej serii wyróżnia silnik Bosch nowej 4. generacji połączony z potężną baterią o pojemności 625Wh. Rowery KTM znane są z wysokiej jakości wykonania oraz nowoczesnych i trwałych komponentów. Austriackie rowery elektryczne trekkingowe charakteryzują się eleganckim wyglądem, wysokim momentem obrotowym, zintegrowanym akumulatorem, sztycą Suntour NCX oraz regulowaną kierownicą i mostkiem. Ponadto wyposażone są one w wydajne oświetlenie B+M Lumotec, które doskonale sprawdza się po zapadnięciu zmroku. Warto zwrócić też uwagę na praktyczny bagażnik Racktime oraz pełne błotniki, które ułatwia jazdę w niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Wiele osób z pewnością ucieszy także innowacyjna funkcja walkassit, która rewolucjonizuje proces prowadzenia roweru.

 

Rowery elektryczne trekkingowe – MACINA SPORT

Austriacki producent KTM znany i ceniony jest na całym świecie przez konsumentów za niezwykle wygodne oraz przemyślane rozwiązania, które rewolucjonizują rynek rowerów turystycznych. E-Trekking jest coraz bardziej popularny, zaś dzięki nowoczesnym rozwiązaniom KTM nie trzeba ograniczać się tylko do ram typu low-entry. Seria MACINA SPORT wyróżnia się innowacyjną ramą Power Tube Sport (PTS), która charakteryzuje się podwyższonym trójkątem. Osoby bardziej techniczne z pewnością zainteresują fakt, iż rama to posiada rdzeń Circular-Power-Flow-Construction, a sam rower wyposażony jest zintegrowany czujnik prędkości i stojaka.